Palmares

Winnaars

Eerste Kok van België

1954 Jean Van Bellingen
Gevogelte warm/koud

1955 Léon Collard
Griet

1956 Baron Pierre Romeyer
Kip

1957 Robert Otto
Rund

1958 Roger Baufay
Vis

1959 Jean Vanandruel
Fazant

1960 René Kobs
Schaap

1961 Jacques Snijkers
Kalfszadel

1962 Pierre Kaufman
Everzwijn

1963 Robert De Koninck
Haas

1964 Maurice Compère
Rundshaas

1965 Pierre Wynants
Eend

1966 Antoine Wynant
Tarbot

1967 Claude Dupont
Verse hesp

1968 Nicolas Lefevere
Warme pastei in terrine of in deegkorst

1969 Roland De Reu
Schaapschouder

1970 José Tourneur
Poon

1971 Jean-Marie Daue
Kalfsnoot

1972 Frank Dryepondt
Warme vispastei

1973 Eddie Van Maele
Varken en witloof met bier

1974 Jean Desmet
Wild konijn

1975 Guy Pauwels
Kalfszwezerik

1976 Jean Fleury
Kreeft

1977 Marcel Geerts
Colvert eend

1978 Jean Ruiz
Noordzeekrab, zeeduivel en zonnevis

1979 Michel Addons
Lamsribstuk, artisjok, bloemkool

1980 Jean Pierre Fleuvy
Gevogeltelevers, kwarteleitjes, varkenspoten en schaapshersenen

1981 Michel Coppens
Jonge duif, savooikool en Parijse champignons

1982 Jean-François Lassance
Hazenrug met Belgisch bier

1983 Jan Raven
Kip

1984 Uwe Dern
Varkensribstuk

1985 Christian Demulder
Zeeduivel en Belgische producten

1986 Luc Decuypere
Eendenborst

1987 Daniel Dupuis
Konijn met Belgisch bier

1988 Eddy Broux
Griet en grijze garnalen

1989 André Smit
Lamsribstuk

1990 Guy Lefevere
Speenvarken

1991 Jacques Marit
Snoekbaars en rivierkreeften

1992 Philippe Roelens
Reebout

1993 Marc De Roo
Mechelse koekoek

1994 Danny Van Ingelgom
Rog

1995 Roland Debuyst
Runderhaas

1996 Patrick De Doncker
Kalfszadel

1997 Michel Doukissis
Zeeduivel met 3 garnituren

1998 David Martin
Jonge duif

1999 Eric Minet
Lamszadel

2000 Lawrence Catherine
Kalfshaas

2001 Daniel Antuna
Mechelse koekoek

2002 Jean-François Begon
Jonge tarbot

2003 Robert Van Landeghem
Haas

2004 Paul Hendrickx
Warme kreeft

2005 Olivier de Vinck de Winnezele
Warme eendenpastei en eendenlever

2006 Dimitri Marit
Snoekbaars

2007 Dudink Peter
Varkenszadel

2008 Aesaert Peter
Tarbot, king crab en schaaldieren

2009 Frederik Hoorne
Kalfszwezerik

2010 Tim Meuleneire
Griet

2011 Lode de Roover
Wilde eend

2012 Tommy Cavaliere
Griet

2013 Sam van Houcke
Rug van jong everzwijn

2014 Vincent Denis
Dikke lende van zuigkalf

2015 Pascal Peters
Coq des Près met een donker Belgisch bier

2016 Wim van Hecke
Inlandse hoeveduif

2017 Glenn Verhasselt
Runder zesrib

2018 Ignace Wattenberge
Zeetong “Normande”

2019 Sander Van De Walle
Lamsrug, -schouder en orgaanvlees

2020 Nicolas Tournay
Atlantische pladijs

2021 Ruben Lamiroy
Mechelse koekoek en kalfszwezeriken